Zavolejte nám

Obraťte se na nás se svými dotazy přes e-mail nebo telefon.

V pracovní dny od 9:00 do 17:00

+420 777 523 225

Autorizovaný partner

GeoTrust Partner   RapidSSL

Obnovit certifikát

Nacházíte se zde: SSL certifikáty » Obnovit certifikát

Při využívání certifikátu je nutné si uvědomit, že jeho platnost není časově neomezená. Po uplynutí této doby je nutné pro další využívání poskytovaného zabezpečení daný certifikát obnovit a tím prodloužit jeho platnost. Aby se klient nemusel obávat situace, kdy zapomene včas certifikát prodloužit, zasíláme před samotným vypršením platnosti několik upozornění. Součástí každé zprávy je i datailní popis obnovy, možnosti rozšíření či uplatnění slev.

Výhody a bonusy obnovy certifikátu

Není nutné čekat do poslední chvíle, až Váš certifikát vyprší. Neváhejte a obnovte svůj certifikát již dnes. Při včasném jednání přinášíme řadu bonusů:

Doba expirace certifikátuBonus při nákupu
Za 15 a méně dnů od dneška 1 měsíc zdarma
Za 16 až 45 dnů od dneška 2 měsíce zdarma
Za 46 až 90 dnů od dneška 3 měsíce zdarma

Doba expirace je vždy od data objednání. Máte-li tedy certifikát, který expiruje 10. 2. 2019 a 14. 1. 2019 si jej necháte prodloužit, zbývá vám více než 15 dní a získáte 2 měsíce zdarma. Expirace prodlouženého certifikátu tak bude 15. 3. 2020.

Ceny jednotlivých certifikátů se pak řídí podle aktulální nabídky .

Prodloužení certifikátů od jiných prodejců

Pokud máte zakoupený certifikát RapidSSL nebo GeoTrust od jiných prodejců, není problém vám jej prodloužit u nás. Jednoduše si certifikát vyberte z naší nabídky a objednejte jej.